Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Проект «міська рада» або як професійні «крикуни» проводять свій робочий день

Сьогодні жоден мітинг, жодне зібрання не проходить без спеціально навчених людей, яких в народі називають «крикунами». Це люди, які протягом усього заходу викрикують завчасно підготовлені фрази на підтримку свого лідера, або навпаки – для здійснення психологічного тиску на своїх опонентів. Чим голосніше вони будуть кричати, тим імовірніше ними буде досягнуто своєї мети. Як правило, ці люди отримують повноцінну заробітну плату за кожен «робочий» день.

Наразі ця професія стала настільки популярною в нашій країні, що до послуг професійних «крикунів» не рідко звертаються не лише високопосадовці, а й керманичі середньої ланки.

Здивуванню не було меж, коли в нашій маленькій Олександрії знайшлися також такі люди. Це переважно жіночки, яких ви можете зустріти на кожній сесії Олександрійської міської ради. Вони приходять до сесійної зали ще задовго до початку пленарного засідання, займаючи переважну більшість місць у «глядацькому» секторі.

Як пізніше з’ясувалося – це так звана тактика «заміщення вільного простору». Адже чим більше збереться «крикунів», тим менше шансів потрапити до зали звичайним олександрійцям і побачити на власні очі, як саме проводиться сесія міської ради.

Треба зазначити, що в ході сесії ці жіночки гучно аплодували своїм «лідерам» і досить голосно викрикували не зовсім коректні висловлювання на адресу опонентів, намагаючись в будь-що зірвати їх виступи та не дати змоги висловитися. Крім цього, склалося таке враження, що одним із не менш важливих завдань «крикунів» є провокування сварки зі звичайними людьми, яким все ж таки вдалося потрапити до сесійної зали. Згодом стало зрозуміло, що в такий спосіб вони намагалися відволікти увагу присутніх від суті питань, що розглядалися на сесії.

В перервах «крикуни» сумлінно радилися зі своїми лідерами щодо подальших дій, після чого, до останньої хвилини сесії продовжували «відпрацьовувати свій робочий день».

По завершенні пленарного засідання у піднесеному настрої жіночки швиденько розійшлися, адже їм ще потрібно ретельно підготуватися до наступної сесії, аби не розчарувати своїх «господарів».

       З повагою до олександрійської громади!

Джерело вонини

Updated: 21.03.2016 — 09:45
amc.kr.ua © 2016-2018