Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

18 травня 2019 року в місті Олександрія Кіровоградської області на мікрорайоні Байдаківський було проведено захід по прибиранню вулиць біля школи, відновлення дитячого майданчика, покошення трави, збір сміття та інше….

В суботнику брали участь біля 30 дорослих, 20 підлітків та дітей які охоче прибирали, зносили гілля, фарбували майданчик! Загалом мікрорайон Байдаківський показав себе з кращої сторони, там також живуть люди і діти, і вони не «засралися» просто у декого плани інші на цей мікрорайон і тому його знищують, закриваючи магазини, школи, училища та все що надає людям повноцінно жити!

Було озвучено людьми багато важливих не вирішених питань які влада не вирішує! Закинута розбита будівля клубу не прибрана, розбиті бараки, закинута училище, гуртожиток, хащі, бур’яни! Кинуті гілля комунальними службами після обпилювання дерев!

Хочу відмітити колектив та згуртованість людей!
Ми наведемо порядок разом на мікрорайоні, адже я бачив маленьких діточок, які прибігли і казали «можна ми вам допоможемо, дайте будь-ласка пофарбувати», ще був приємно здивований що до нас приєдналася мати головного лікаря ЦПМСД м.Олександрія Сергія Дьячука (а ви і далі захищайте владу) яка в свої 80 приблизно років поруч з нами допомогала, це дійсно надихає! І хочеться цим людям і дітям щасливого життя! Вони також люди, а не «засранці» якщо місцева влада не може вирішити питання благоустрою, тоді це зробимо ми, навіть без повноважень!

Загалом об’єм роботи був більшим чим ми планували, тож відновлення другого дитячого майданчика перенесено на іншу дату!

Також, зв’язалися з керівництвом комунальних служб, які пообіцяли до дня міста прислати машини для вивозу гілля та сміття, тож якщо не буде заборони з мерії, гадаю слово буде дотримано, інакше, це сміття ми привеземо до вас під вікна кабінетів!

Окремо хочу подякувати за організацію Ігору Діліеву та Олександру Федосову, які допомогли транспортом, фінансово на закупівлю фарби та інвентарем, організації ГО «Олександрійська Молода Сила» та ГО «Козацький Звичай» хлопці не словом, а ділом допомогають! Дякую вам за допомогу та підтримку!

Велика подяка мешканцям мікрорайону, батькам дітей, дітям та небайдужим мешканцям міста!

Наведемо порядок в Олександрії РАЗОМ!

Слава Україні!

Updated: 19.05.2019 — 18:09
amc.kr.ua © 2016-2018