Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Умілець з Олександрії виготовляє енергоефективні котли, що працюють на смітті(відео)

54-річний Петро Філоненко з Олександрії ось вже п’ятий рік поспіль майструє енергоефективні піролізні котли, які працюють на смітті. Користуються вони неабияким попитом у різних регіонах України, бо їх переваги очевидні.

Для роботи таких котлів потрібне виключно низькоякісне паливо. Зокрема,  солома, тирса, щіпа, опале лисття, побутові відходи чи відходи з елеваторів. Можна використовувати усе, окрім гуми і кам’яного вугілля. А це — суттєва енергоощадність. «Плюс» до всього піролізні котли від Петра Філоненка майже вдвічі дешевші, ніж заводські.

Паливо у цих котлах не горить, а тліє і тому його на довго вистачає.Наприклад, 30 кг. дров у них спалюється за 18 годин і при цьому обігрівається щонайменша 100 м2 площі. А якщо ті ж дрова спалювати у звичайних твердопаливних котлах, то їх вистачить лише на 7-8 годин.

До речі, шкідливих викидів під час роботи піролізних котлів Петра Філоненка — немає, чого не можна сказати про звичайні — твердопаливні.

Збирає їх олександрійський умілець «з нуля». За п’ять років конструювання багато чого в них модернізував і вдосконалив. Перші, як сам каже, були тільки для себе й родичів, а потім  — для людей, які активно ними цікавляться та замовляють.
Нині за «Філінами» — так майстер підписує свої вироби — приїздять покупці не лише з Олександрії і Олександрійського району, а й інших куточків  нашої країни. Вартість побутового котла на даний час складає 22-25 тисяч гривень. Гарантія — 2 роки.

Доставка по Олександрійщині безкоштовна, а до інших міст і сіл — через «Нову Пошту».

Реалізується дана продукція  через приватне підприємство «Авторемонтна майстерня Петра Філоненка». Виготовляє її раціоналізатор разом із 30-річним сином Олегом.

За весь період спільної роботи родина Філоненків змайструвала до сотні піролізних котлів.


Фото та відео для матеріалу надав олександрійський умілець і раціоналізатор Петро Філоненко.

Updated: 10.04.2017 — 16:01
amc.kr.ua © 2016-2018