Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

У Кіровограді невідомі викрали половину злітної смуги

image

Депутат Кіровоградської обласної ради від «Самопомічі» Артем Погребнюк уже кілька днів намагається з‘ясувати, на якій підставі вивозяться плити із недобудованої злітної смуги. Причетні до вивезення плит особи йому відповіли, ніби є рішення суду, але надати його відмовилися. Пише газета «З перших уст».

Цінність тих плит – у їхній надміцності. Вони спроможні витримувати посадку і зліт важких літаків. Пролежавши не один рік на спеціальній основі, плити залишаються придатними для використання, а відтак і коштують чимало: за попередньою оцінкою – не менше п’яти тисяч гривень кожна. Ділки відразу зрозуміли, що можна тут добряче погріти руки, й заходилися діяти – вивозили плити вдень, а коли активісти почали цікавитися документами, робили це вночі. На сьогоднішній день уже демонтовано близько половини злітної смуги.

– Спочатку я подумав, що то військові забирають плити для Канатового, де відбудовують аеродром, – розповів депутат, – але вони мені відповіли, що до демонтажу недобудованої смуги жодного відношення не мають.

Updated: 31.03.2016 — 14:24
amc.kr.ua © 2016-2018