Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Тест на безвідповідальність

На початку літа цього року скандальновідомому психоневрологічному інтернатові, що в смт.Олександрійське, призначили нового керівника — Тетяну Бандурко. Чи відбулися зміни на краще?

Нагадаємо, на початку березня у закладі без попередження відбувся моніторинговий візит представників Уповноваженого з прав людини. Тоді було виявлено численні порушення в роботі інтернату. Зокрема, комісію збентежив тепературний режим у кімнатах, що на момент інспекції складав лише +13 С, а також загальне забезпечення підопічних одягом.
Тетяна Бандурко запевнила громадськість, що підопічні закладу в подальшому будуть мати належні комфортні умови проживання та необхідний догляд.
Але обіцянки залишилися обіцянками. Невдовзі,через місяць після призначення Тетяни Володимирівни на посаду директора психоневрологічного інтернату, на водоймі  утопився 61-річний підопічний закладу. Чому за чоловіком не здійснювався належний нагляд не знають ні в управлінні охорони здоров’я Кіровоградської  облдержадміністрації, ні в департаменті соцзахисту, що безпосередньо курує цей заклад.
В обласному департаменті соцзахисту повідомили, що жодних документів про притягнення до відповідальності винних у смерті підопічного інтернату не надходило.
Хто ж відповість за недбальство, жертвами якого стають безпомічні, позбавлені опіки люди?
Ситуація на краще не змінюється. І, схоже, доля підопічних інтернату  нікого не обходить. Залишається сподіватися, що реакція з боку відповідних служб буде.

Updated: 06.09.2017 — 16:06
amc.kr.ua © 2016-2018