Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Олександрійська військова частина урочисто провела в запас свого командира

18 квітня, військова частина № 2269, яка дислокується в Олександрії, провела з військової служби в запас свого командира, полковника Руслана Яковлєва, повідомляє «Голос Громади».

Захід проходив на плацу військового підрозділу в урочистій обстановці, в присутності всього особового складу, з дотриманням передбачених військових ритуальних моментів – внесенням прапора частини під звуки оркестру, урочистим маршем солдатів і офіцерів тощо.

Як зазначалося у вітальній доповіді, проголошеній на урочистому зібранні та в озвученому наказі командувача Національної гвардії України, полковник Руслан Петрович Яковлєв прослужив у Збройних Силах України 22 роки. Розпочинав він службу у цій частині з 12 серпня 1996 року, пройшовши шлях від льотчика-штурмана до командира частини. Має кваліфікацію льотчик першого класу. Очолював авіаційну базу з 31 липня 2015 року і по сьогодні. Як досвідчений офіцер, своєю сумлінною службою вносив великий вклад у підтримання боєготовності військової частини, був прикладом у виконанні службового обов`язку. У 2014 році неодноразово і безпосередньо брав участь у антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, захисті незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. За самовідданість та високий професіоналізм, вірність Присязі нагороджений відзнаками Міністерства внутрішніх справ – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» та власною вогнепальною зброєю.

В урочистості також взяли участь депутат Верховної Ради Анатолій Кузьменко, міський голова Степан Цапюк, депутат Олександрійської міської ради Віталій Заріцький, інші офіційні особи. Народний депутат А.Кузьменко привітав полковника (тепер вже – запасу) Р.Яковлєва, побажавши йому здоров`я та висловивши подяку за співпрацю. З вітальною промовою виступив також міський голова С.Цапюк, представники командного складу частини, голова її ветеранської організації.

У свою чергу, «іменинник» події висловив подяку особовому складу частини, народному депутату, міській владі за багаторічне порозуміння і різносторонню підтримку військового підрозділу. Звертаючись до Анатолія Кузьменка, Руслан Яковлєв просив передати подяку Президенту України Петру Порошенку, відзначивши ті численні позитивні зміни, які відбулися протягом останніх п`яти років у зміцненні боєздатності підрозділу 2269 і наголосивши, що саме з рук Президента він отримав Бойовий прапор військової частини 24 серпня 2015 року в Києві під час відзначення Дня Незалежності України.

Згідно з відповідним наказом, у зв`язку з виходом у запас Руслана Яковлєва, тимчасово виконуючим обов`язки командира військової частини №2269 призначено полковника Бульдовича Віталія Володимировича, про що також було оголошено на урочистості підрозділу.

Updated: 19.04.2019 — 13:13
amc.kr.ua © 2016-2018