Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Олександрійська міська рада просить прокуратуру відкрити кримінальну справу проти начальника Держреєстру виборців Андрієнка

merinov_dna_2_resizeВ Олександрійській міській раді запахло криміналом.  Стійкий запах сенсації різко відчувається на четвертому поверсі ради, саме звідти де розміщено відділ ведення Державного реєстру виборців.

Блідувате, з сіро-зеленим відтінком обличчя Андрія Андрієнка, який є основною особою в Олександрії, що відповідає за формування виборчих списків містян, чітко відображає – начальник-трохи махлював?

Про недосконалість списків виборців, під час виборів, не говорив хіба що лінивий, люди у них то з’являлись, то одразу ж зникали, часто разом з цілими будинками та вулицями. Це спотворювало реальну картину виборчого процесу бо точне число тих городян, які мають право голосу різнилось навіть під час однієї виборчої кампанії.

Фальсифікація виборів завжди тема – гучна, проте довести її механізм  надто складно. А отримати нечесну перемогу, як виявляється абсолютно елементарно. Десь додаються будинки, десь зникають, хтось включений у список двічі за різними адресами, а когось немає взагалі, і люди, які померли ще десять років тому, часто отримують запрошення на голосування.  А далі вже справа техніки і індивідуального таланту посадовця, що формує виборчий реєстр. Зайві бюлетені працюють на потрібну партію і надають їй впевнену перемогу. Андрієнко, очевидно, користувався власними повноваженнями максимально, до моменту як спіймали на гарячому.

7418d49ce88a48e3c3c47db3029b83f7-full

Андрієнко Андрій начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Олександрійської міської ради

Як по розпеченому вугіллю, у стані алкогольного сп’яніння і категоричних відмов дати пояснення про те, що відбувається з виборчими списками олександрійців, начальник Держреєстру Андрієнко останній тиждень викручувався як міг.

Заява про вчинення кримінального правопорушення Андрієм Андрієнко вже скерована до прокуратури області за підписом першого віце-мера Людмили Давиденко.

Як стало відомо prodereban з джерел, ще не викликають сумніву у їх достовірності, мова йде про фальсифікацію виборчих даних, що передавались Андрієнком до ЦВК.

Про сенсаційність справи, що, швидше за все, буде в Олександрії резонансною не свідчило нічого. Чергова відповідь начальника реєстру виборців міста на постанову Центральної виборчої комісії з метою уточнення меж виборчих дільниць, звичайне питання у міжвиборчий період. Але детальний аналіз поданої Андрієнком  інформації викликав чимало запитань і спричинив службове розслідування за розпорядженням мера міста Степана Цапюка.

Як виявила комісія міської ради ЦВК отримала відомості про межі виборчих дільниць міста Олександрія, що містили пункти з ознаками фальсифікацій.

Межі дільниць значно різняться  із відомостями, що були подані до ЦВК Андрієнком  під час виборів 2015 року. Кудись зникають всі будинки по вул. Новій та пров. Антонова-Овсієнка, натомість з’являються ті будинки, яких не було у 2015 і які вимагали під час виборчої кампанії внести до меж виборчих дільниць активісти міста, проте тоді недоліки усунуті не були.  Складається таке враження, що під шумок чергової подачі відомостей у ЦВК пан Андрієнко дуже поспішав повернути всі будинки, що зникли у 2015 з меж виборчих дільниць міста і зробити це так, щоб ніхто не помітив фактичні невідповідності. Більше того, реєстр виборців мав би змінити назви вулиць, які перейменували в Олександрії та внести відповідні зміни у нові подання до Центральної виборчої комісії, але зайнятість начальника грою у переставляння будинків, часу на законні правки не дала.

Цікаво й інше. Замість вмотивованих пояснень невідповідностей у документі,  начальник реєстру виборців Андрій Андрієнко, категорично відмовляється спілкуватись з комісією міської ради, що веде службове розслідування щодо його діяльності. Згодом, очевидно, через свій нервовий стан, він вирішує трохи заспокоїтись і як допінг вживає алкоголь без відриву від робочого процесу. А потім  відмовляється здати тест на наявність алкоголю в крові. І тут починається найцікавіше.

За ймовірного фальсифікатора аж надто наполегливо переживаютьдепутати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Цікаво, що про неафішоване внутрішнє службове розслідування міської ради якимось чином дізнаються депутати Баранов, Заріцький і Сулятицький. В терміновому порядку саме з їх подачі в кабінеті Андрієнка  з’являється юрист Бандурко. Ситуація далеко неоднозначна, бо така турбота депутатів саме Солідарності може свідчити про їх безпосередню зацікавленість у тому, щоб Андрій Андрієнко не сказав зайвого.

Зам’яти процес викриття посадовця Держреєстру Олександрії просять і підлеглі губернатора області, що мають стосунок до реєстру обласного, проте ініційоване керівництвом міста Олександрія звернення до прокуратури свідчить про вмотивоване рішення викрити ймовірну злочинну діяльність Андрієнка.

У звернення йдеться про те, що Олександрійська міська рада наполягає на проведенні досудового розслідування про вчинення кримінального правопорушення громадянином Андрієнко

Updated: 12.07.2016 — 16:34

1 Комментарий

Comments are closed.

amc.kr.ua © 2016-2018