Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Команда з Олександрії виборола 21 золоту медаль у чемпіонаті з панкратіону

image
Нещодавно в м. Знам’янка відбувся шостий Відкритий міський чемпіонат з панкратіону, в якому взяла участь команда з Олександрії. Команду представляли вихованці ВПСК «Захист» (тренери Костянтин Ліщенко, Юлія Янкевич, Костянтин Калін та Олексій Кравченко).

42 учасника з нашого міста віком від 8 до 17 років виступали в різних версіях панкратіону – «традішн», «грепплінг Ноу-Гі», «грепплінг BJJ» та «фул». Кожна версія має окремо регламентовані правила та особливості, що значно ускладнює підготовку юних спортсменів.

За нагороди змагалися спортсмени з шести районів Кіровоградської області, загальною кількістю учасників близько 140 чоловік із різних спортивних клубів та видів єдиноборств. За підсумками змагань команда з Олександрії виборола й привезла додому багато медалей та нагород відповідно до кожної з версій (так, як кожен із учасників виступав не в одній, а в кількох версіях одночасно!!!) – це 21 золота медаль, 23 срібні та 28 бронзових медалей. Кубок «За кращу техніку» отримав вихованець Костянтина Ліщенка Андрій Вечірко, який завоював три золоті медалі.

«Участь в змаганнях такого рівня стимулює роботу тренерів до саморозвитку, а вихованців – до щоденної праці та відданості спорту. Впевнена, що наступного разу ми привеземо до рідного міста ще більше «золота», проте отриманий досвід вартує значно більшого!» – ділиться тренер Юлія Янкевич. Окремо тренери подякували батькам вихованців за підтримку та розуміння.

По завершенні змагань були відібрані кращі спортсмени для участі, в складі збірної команди Кіровоградської області, на чемпіонаті України з панкратіону, який буде проходити в період 16-19 квітня в Броварах Київської області.

А ми вітаємо нашу команду з гарним результатом і бажаємо й надалі залишатися одними з найкращих!
image

Updated: 24.03.2016 — 19:00
amc.kr.ua © 2016-2018