Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Родичі та друзі постраждалого в ДТП мотоцикліста розшукують водія автомобіля та свідків аварії.

У п’ятницю, 8 вересня 2017 року, на проспекті Соборному, навпроти ресторану «Delis», сталася дорожньо-транспортна пригода за участі мотоцикла та автомобіля ВАЗ 21099. Водій авто, скоївши наїзд на мотоцикліста, втік з місця пригоди.

На щастя, загиблих немає – завдяки перехожим, котрі викликали карету «швидкої», вдалося надати своєчасну медичну допомогу постраждалому, зберігши тим самим його здоров’я та життя.

Також завдяки перехожим вдалося встановити номера державної реєстрації автомобіля, причетного до ДТП – їх, доречі, потім скрутили невідомі люди у присутності працівників правоохоронних органів.

Пошкодження авто, що також свідчать про лобове зіткнення.

Через певний час, з’являється особа, що назвалась водієм того самого ВАЗ 21099, ось тут і починається найцікавіше.

Поліція пізніше повідомила, що мотоцикл рухався по проспекту, з площі Соборної і повертав до політехнічного коледжу, а автомобіль їхав від вулиці Першотравневої в сторону Соборної площі. «Новоспечений» водій, в свою чергу, стверджував, що мотоцикл рухався зі сторони політехнічного коледжу, тому у друзів постраждалого мотоцикліста склалося враження, що цей чоловік не є справжнім водієм авто.

«Склалося враження, що йому просто сказали що і як говорити, а сам він насправді не був там. Людина навіть не знала хто, куди і звідки рухався. Стверджував, що мотоцикл рухався зі сторони індустріального технікуму, хоча навіть зараз на фото видно, що зіткнення лобове», — говорить один із друзів потерпілого мотоцикліста.

У вечір ДТП нам вдалося знайти свідків, слова яких пізніше підтвердять наші припущення – вони бачили справжнього водія авто і він зовсім не схожий на того, хто ним себе називає.

Зважаючи на все вищезазначене, є підстави вважати особу, що фігурує в протоколі як водій, особою підставною. Стає незрозумілим, чому правоохоронними органами ігноруються очевидні речі, але відповідь на це питання ми, згодом, обов’язково отримаємо.

Громадська організація «Олександрійська Молода Сила», спільно з друзями та родичами постраждалого звертається до можливих свідків ДТП, з проханням надати будь-яку інформацію (прізвище, фото тощо) про справжнього водія авто ВАЗ 21099 з номерами держреєстрації ВА 9139 ВН.

Телефон для зв’язку: +380 (50) 235 57 26 (Олександр), E-mail: mr.dodilnyy@mail.ru.

Анонімність гарантуємо.

 

 

 

 

Updated: 21.02.2018 — 15:40
amc.kr.ua © 2016-2018