Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Андрій Хайат з Кропивниччини пройшов до півфіналу «Голосу країни»

Андрій Хайат зі Знам’янки, який пропагує українську народну музику, завдяки шаленій підтримці глядачів пройшов до півфіналу телешоу «Голос країни-9»

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сайт телеканалу «1+1».

У неділю, 7 квітня, відбувся перший прямий ефір дев’ятого сезону «Голосу країни». Тренери і глядачі побачили виступи 16 найсильніших учасників і визначили своїх фаворитів. За правилами проекту, в кожній команді одного півфіналіста підтримали українці шляхом голосування, а другого врятував тренер.

Андрій Хайат з великим відривом переміг за результатами глядацького голосування. Самородок зі Знам’янки в черговий раз вразив своєю інтерпретацією народної української пісні — «Ой, чий то кінь стоїть».

Хлопець говорить, що хоче осучаснити українські пісні, аби їх слухала молодь. Талант співака відзначив Потап: «Все що робить Хайат, він це робить по-своєму. «Голос країни» для тебе стане трампліном для майбутнього успіху. Бо так, як ти розчиняєшся в музиці, молодим артистам треба ще повчитися».

Тренер хлопця Тіна Кароль назвала його спів неземним: «У мене завжди питання: «Як в молодого хлопця виникла ідея донести етнос України через сучасну музику?» Я зрозуміла, що нещирості тут немає — можливо ти є прибулець, щоби ми, українці, не забували своє».

В наступному прямому ефірі, в неділю 14 квітня, змагатимуться за право виступати у фіналі Андрій Хайат і Девід Аксельрод з команди Тіни Кароль.

Updated: 08.04.2019 — 20:28
amc.kr.ua © 2016-2018