Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

5 ПЛЯЖІВ УКРАЇНИ, ПРО ЯКІ МАЛО ХТО ЗНАЄ

Ви вже вирішили, куди поїдете на вихідні? Ми знайшли 5 пляжів України, де поки мало людей, але чиста вода і красива природа.

Цього року модно відпочивати в Україні. Зрозуміло, що плани багатьох підкоригувала фінансова криза, але натомість у нас з’явилося бажання відкривати свою країну. А в Україні стільки всього красивого!

Напередодні вихідних ми зробили підбірку найкращих пляжів України, де можна недорого і весело відпочити всією сім’єю.

 

При цьому місця з нашого списку поки не дуже розкручені, тому натовпів відпочивальників тут немає. Правда, і цивілізація присутня не скрізь, але це компенсується розкішними пейзажами, тишею і чистою водою.

Блакитні озера в селі Олешня Чернігівської області

image
Тут на вас чекає найчистіша вода і прохолода соснового лісу. Озера – їх чотири, площа найбільшого – 25 га – утворилися після затоплення кар’єрів, де добували кварцовий пісок. Водойми знаходяться в хвойному лісі, завдяки чому повітря тут вважається цілющим. Місце вже трохи облагороджене: можна відпочивати не тільки з наметами, але і в будиночках неподалік.

Озеро Віта в селі Нижній Студений Закарпатської області

image
Той щасливий випадок, коли в Карпатах є де купатися. Озеро знаходиться на території однойменної бази відпочинку в горах на висоті 800 м над рівнем моря (висота вважається ідеальною для здоров’я). Саме озеро дуже глибоке – місцями до 15 метрів. Але від нього зробили відведення і побудували два розкішних басейни: для дорослих і дитячий. Частина пляжу – пісок. І все це в лісі. До найближчого села 2 км.

Біле озеро біля села Рудка Рівненській області

image
Водойму називають озером молодості, адже у воді багато гліцерину, тож шкіра після купання стає дуже м’якою. Її навіть свого часу возили в бочках залізницею польським панночкам. Та й сьогодні вода в озері дуже чиста – проглядається на два метри,а для водойми з піщаним дном це багато. На березі побудовані кілька пансіонатів і баз, але можна відпочивати і з наметами. Інфраструктура розвинена непогано – є де поїсти-потанцювати, працюють прокати човнів і катамаранів.

Бакотська затока біля Кам’янця-Подільського Хмельницької області

image
Притягує особливим мікрокліматом, красивими скелястими берегами і цілющими мінеральними джерелами. У Бакотській затоці багато сонця і практично немає вітру – через скелі, які оточують місцевість. Найвища скеля – Біла сягає 120 метрів! У ній за часів Київської Русі був вирубаний монастир, поруч з яким досі б’ють мінеральні джерела.

Бирючий острів в Азовському морі в Херсонській області

image
Знаходиться в самому кінці Федотової коси, яка розділяє Азовське море і Утлюцький лиман. Натовпи туристів на Бирючий острів поки не добралися, так що його багатокілометрові пляжі ще можна назвати безлюдними. Натомість тут можна побачити антилоп і оленів в Азово-Сиваському національному природному парку, а також побувати в незвичайній Школі вітрів і дізнатися, що таке кайтсерфінг.

Updated: 12.04.2016 — 21:57
amc.kr.ua © 2016-2018