Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Заяву олександрійського мера про виключення з дитсадків «за прогули» довелося пояснювати начальниці управління освіти

Слова міського голови Олександрії про те, що «дітей-прогульників» треба виключати з дитсадків, викликали жваве обговорення громадськості. Та, як з’ясувалося, очільник міста мав на увазі, «скоріш за все», лише виключення дітей, що рідко відвідують дитячі садки, з планів харчування.

Відповідну інформацію повідомив сайт «Без купюр» із посиланням на начальницю управління освіти Олександрійської міськради Вікторію Чернецьку.

У відповідь на звернення журналістів Вікторія Чернецька пояснила, що за законом дитячі садочки не мають права виключати дітей і міський голова про це знає.

«Тому, скоріш за все він мав на увазі саме виключення дітей із плану харчування, адже зараз бюджет розподіляється на всіх вихованців, незалежно від того, відвідують вони дитсадок, чи ні», — йдеться в повідомленні.

Як повідомляли «Олександрійські новини», під час засідання виконкому 11 січня Степан Цапюк запропонував свій спосіб економії коштів дитячих садочків.

Пропонуємо бажаючим послухати запис і спробувати самим зрозуміти, що мав на увазі міський голова Олександрії (питання дитячих садочків обговорюють з 39-ої хвилини).

Нагадаємо, того ж дня виконавчий комітет скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів.

Updated: 14.01.2018 — 23:23
amc.kr.ua © 2016-2018