Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Влада відмовилась від позову про «Range Rover» Олександрійського міського голови

Міська влада відмовилась від власного судового позову проти журналістів міської газети «Городской курьер» та сайту «Олександрійські новини».

Про це стало відомо до розгляду справи у залі Олександрійського міськрайонного суду, оскільки позивачі подали заяву про залишення позову без розгляду з посиланням на норми Цивільного кодексу України, зокрема на статтю 205.

Про це «Олександрійським новинам» повідомив представник інтересів відповідачів.

Не виключено, що відмова від судового позову була спровокована небажанням отримати чергову гучну юридичну поразку. Крім того, під час судового розгляду могли з’явитись цікаві подробиці справи, наприклад, яким чином все ж було розмитнено автівку міського голови і скільки це коштувало, а також чому кримінальне провадження за результатами роботи податківців було закрито.

Крім того, до резонансного позову, який одразу отримав увагу місцевої та обласної преси, було звернено увагу і міської громадськості.

Нагадаємо, міський голова за участі представників – спеціалістів юридичного управління міської ради намагався у суді тиснути на журналістів, які свого часу оприлюднили інформацію про відкриття кримінального провадження щодо питання розмитнення автомобіля міського голови, яке відбулось, мовляв, з порушенням законодавства.

Updated: 23.03.2016 — 17:01
amc.kr.ua © 2016-2018