Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Виконавча служба арештувала майно Олександрійської міськради

Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області наклав арешт на все майно, що належить Олександрійській міській раді. Підставою для цього стало невиконання міськрадою рішення суду щодо стягнення з неї 2 716 гривень судових витрат по судовим тяжбам із ВАТ «Завод Агромаш».

Про це йдеться в Постанові «Про арешт майна боржника та оголошення заборони його відчуження» від 2 листопада, копія якої є у розпорядженні «Олександрійських новин».

«Накласти арешт на все майно, що належить боржнику: Олександрійська міська рада Кіровоградської області», — йдеться в тексті постанови.

Ще навесні поточного року Вищий Господарський суд України виніс постанову щодо повернення акціонерам майна вказаного підприємства, яке було незаконно відібрано у комунальну власність. Крім того, власники заводу також подавали судовий позов і щодо відшкодування збитків, зокрема на зникле або пошкоджене майно на суму близько 15 мільйонів гривень.

Витрати на численні судові засідання, які поніс ВАТ «Завод Агромаш», суд зобов’язав стягнути з відповідача, тобто з Олександрійської міськради. Дане рішення суду міською радою самостійно не виконувалось, в результаті це призвело до арешту усього майна міської ради.

Протягом дня журналістам не вдалося отримати коментар від представників державної виконавчої служби щодо з’ясування подальшої долі зазначеного рішення про арешт майна міської ради.

Updated: 05.12.2016 — 21:39
amc.kr.ua © 2016-2018