Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

В Олександрії затвердили новий тариф на автобусні перевезення

Сьогодні, 31 березня, нарешті дійшла кінця тримісячна епопея стосовно вартості проїзду на автобусні перевезення в Олександрії. Про це йшлося на сьогоднішньому засіданні виконкому. Повідомляють Олександрійські новини.

На початку обговорення було зазначено, що дане питання пройшло регуляторну процедуру та громадські обговорення. Планується зберегти пільгові перевезення, а також знайти можливість для придбання проїзних квитків для вчителів, медичних працівників та школярів. Говорили також про необхідність розширення кількості пільгових рейсів під час дачного періоду.

Голосували члени виконкому за три різні тарифи: 5,50 грн., 5 грн., 4,50 грн. У результаті голосування було прийнято пропозицію 4,50 грн. Також члени виконкому затвердили пункт про проїзні квитки для вчителів, медичних працівників та школярів, а також пільгові перевезення на дачі. Також було вирішено затвердити тариф 7,50 гривень на автобуси до селищ Пантаївка та Олександрійське (колишнє Димитрове).

 

Окремо зазначали про те, що будуть тривати обговорення щодо закупівлі касових апаратів для контролю за діяльністю перевізників. Також міська влада пообіцяла проводити перевірки на маршрутах та попередила перевізників про недопустимість махінацій з квитками на проїзд.

Updated: 10.04.2017 — 15:52
amc.kr.ua © 2016-2018