Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

В Олександрії встановили вартість автобусного квитка від 6 гривень 50 копійок до 12 гривень (відео)

Вартість проїзду у автобусних перевезеннях загального користування у звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі становить в Олександрії 6 гривень 50 копійок. Ціна квитка на селище Олександрійське – 11 гривень, на селище Пантаївка – 12 гривень, повідомляють «Олександрійські новини».

Відповідне рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 17 січня. Вартість квитка спочатку планувалось встановити на рівні 7 гривень. Але потім, за розрахунками управління економіки проект вирішили змінити і зменшити на 50 копійок вартість перевезень через зменшення вартості основних видів палива.

Рішення виконкому як зазначено у проекті має набрати чинність з дати його оприлюднення. Регуляторні акти, прийняті органами та посадовими особами місцевого самоврядування, офіційно оприлюднюються в друкованих засобах масової інформації відповідних рад, а у разі їх відсутності — у місцевих друкованих засобах масової інформації, визначених цими органами та посадовими особами, не пізніш як у десятиденний строк після їх прийняття та підписання.

Нагадаємо, напередодні повідомлялось, що перевізники Олександрії скоротили на 50% пільгові рейси. Раніше  повідомлялось, що в Олександрії «страйк» пільгових перевезень поширився на всі міські маршрути

Updated: 20.01.2019 — 12:14
amc.kr.ua © 2016-2018