Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

В Олександрії нові котельні продовжують працювати без висновків екологічних експертиз

image

В Олександрії нові котельні продовжують працювати без висновків екологічних експертиз
Альтернативні котельні, які функціонують на території соціальних об’єктів Олександрії, таких як школа № 9, не мають висновків експертиз від державної екологічної інспекції стосовно рівня забруднення навколишнього середовища та експертиз на саме будівництво.

Про це повідомив заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Коломійцев під час прес-конференції у суботу, 2 квітня.

Хоча зазначені експертизи не є обов’язковими для побудови котелень, все одно ці котельні повинні працювати у відповідності до передбачених законодавством екологічних норм і бути готовими до перевірок з боку Державної екологічної інспекції. Заступника губернатора дивує той факт, що зазначеною проблемою шкідливих викидів не переймається міська влада Олександрії, яка після численних скарг місцевих жителів та висвітлення цієї проблеми в засобах масової інформації повинна була б ініціювати перевірку силами контролюючих органів з приводу забруднення атмосферного повітря новими котельнями або ж спонукати до проведення самостійно відповідної перевірки власника котелень.

Разом з тим, виникає ще одне спірне питання, що стосується рівня тарифів на теплопостачання від нових котелень. Адже виконавчим комітетом міськради вони чомусь були встановлені майже на тому ж самому рівні, що й тарифи від «Теплокомуненерго». Як поінформував А. Коломійцев, тільки за попередніми розрахунками фахівців тарифи від альтернативних котелень мають бути нижчими приблизно на 30%.

«Не хочу погано думати, але тут повинні займатись спеціалісти або правоохоронні органи», — зазначив посадовець.

Нагадаємо, нещодавня спроба співробітників держекоінспеції провести перевірку на предмет забруднення повітря викидами нової котельні на території 9-ї школи закінчилась безрезультатно через супротив власника.

Updated: 04.04.2016 — 22:27
amc.kr.ua © 2016-2018