Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Цапюк забирає у мене дітей…

Люди добрі, Олександрійці, будь ласка допоможіть хто може!!! Цапюк забирає у мене дітей яких я виростила з трьохмісячного віку.
Ось яку ціну мені доводиться платити за критику дій мера, цією ціною виявилися мої діти. Я у відчаї, не знаю що мені робити.
Після того як я на сесії зверталася до Цапюка щодо дій вуличкому, який незаконно здирає з нас гроші та виклала відеозвернення до Цапюка де вимагала зробити освітлення на нашій вулиці на ЗБ, до мене знову нагрянули представники міської ради, але тепер вони забирають моїх дітей, за один день вже забрали Єгорчика, йому 15 років , від учора його вже направили у дитячий будинок на мкр. Перемога.
Вчора, 26.07.18, до мене нагрянули працівники білого дому на чолі з Юрієм Яковлєвим і почали оглядати будинок, нишпоритися по поличкам і шкафам, заглядати до кастрюль, з натиском спілкуватися з маленькими дітьми, після чого ті почали плакати. Що я можу зробити, я одна з дітьми, без чоловіка. Мене змушували підписувати якісь документи, я відмовилась, у відповідь вони почали лякати мене прокуратурою, і увесь час казали що заберуть у мене дітей, а дітям казали що ті поїдуть до дитячого будинку, дітки плакали, щоб я їх не віддавала до будинку, це був жах!!!!!.
Коли я спитала у Яковлєва, защоооо???він відповів ,що На тебе багато прийшло скарг і мені краще закрити прийьомну сімю !!!НЕ РАЗ НАПОМИНАВ ЩО ЦАПЮК ДАЄ ЙЬОМУ ЗАРПЛАТНЮ!!! його діло дітей забрати а далі пишіть і подавайте куди хочете. Я зроблю так як ЯЯЯЯ ЗАХОЧУ !!!
Вони склали якийсь акт і завтра я маю привести дітей до міької ради і там їх віддати. Мені ніяких копій не залишили.
Сьгодні сусіди розповіли, що вони теж приходили і ломилися у подвір’я, але я на щастя була у цей час з дітьми в магазині. Потім вони мені зателефонували і сказали що я сьогодні мала їм віддати дітей і запросили мене на коміссію на понеділок.
Як виявилося, вуличком Тригубенко, якого Цапюк покриває по його торгівлі справками, збирав на мене підозрілі характеристики, що я бью дітей, знущаюся з них та не кормлю їх. Це брехня!!!, гляньте на моїх дітей і ви все побачите. Навіть цій комісії нічого не вдалося знайти, лише те що не хватає ще одного столика. Так, ми живемо не в роскоші, але всі завжди нагодовані, вдіті та чисті, і я дуже люблю своїх діток і нікому їх не віддам.
Будь ласка прошу репосту та підтримки, бо на Цапюка не діють закони, може хоть тиск громадскості допоможе! Підкажіть Будь ласка чи можуть вони забрати дітей, що під опікою, без постанови суду? Дякую вам!!!

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди стоят и ребенок

Updated: 21.08.2018 — 08:18
amc.kr.ua © 2016-2018