Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Третій апеляційний адміністративний суд підтвердив незаконність тарифів на житло в Олександрії

Третій апеляційний адміністративний суд прийняв рішення, за яким підтвердив минулорічний судовий вердикт Олександрійського міськрайонного суду, щодо визнання незаконними тарифів на обслуговування будинків і прибудинкових територій в Олександрії, повідомляють «Олександрійські новини».

6 грудня були завершені дії по підготовці справи до апеляційного розгляду і призначено справу №398/4189/17(2-а/398/44/18) до апеляційного розгляду у судовому засіданні.

24 січня відповідне засідання відбулось. Як повідомляє позивач, Тетяна Вісільова, жителька міста Олександрії, суд прийняв докази сторони позивача і підтвердив правильність рішення міськрайонного суду від 10 вересня 2018 року.
Зокрема, у судовому рішенні за вересень минулого року зазначалось: «Визнати протиправним та нечинним рішення Виконавчого комітету Олександрійської міської ради №452 від 6 липня 2017 року «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»».

Апеляційну скаргу, як свідчить ухвала суду, подав виконавчий комітет Олександрійської міської ради.

Нагадаємо, Третій апеляційний адміністративний суд — апеляційний спеціалізований адміністративний суд у місті Дніпрі. Юрисдикція суду поширюється на Дніпропетровську, Запорізьку та Кіровоградську області.

Суд утворений 27 червня минулого року.

Updated: 25.01.2019 — 12:01
amc.kr.ua © 2016-2018