Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Сьогодні вчителів змушували підписати лист про відставку депутатів.

В продовження нещодавньої ганебної історії, про яку журналістів «Голосу громади» повідомила працівниця одного з дошкільних закладів нашого міста, інформуємо: сьогодні на адресу нашого інформаційного тижневика знову надійшло повідомлення з подібним зверненням, однак, лист був вже  від вчителя загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів № 2 ім. М. Горького Олександрійської міської ради.

Педагог повідомила, що сьогодні, 14 березня об 11.05, саме по завершенні третього уроку, частину педагогів запросили на нараду. Під час наради директор навчального закладу Вотінцева Любов Сергіївна ознайомила присутніх з підписним листом, який надійшов на адресу школи, та попросила підписатися під заздалегідь прописаними вимогами щодо дострокового припинення повноважень Олександрійської міської ради. За словами директора Вотінцевої, педагоги не мають іншого вибору, крім того, як підписати цього листа, «…адже нам ще працювати в цьому місті» – дослівно передає слова директорки педагог, що розповіла нам про сьогоднішній випадок.

Більшість з присутніх вчителів обурило таке відношення директора щодо заявленого питання, адже таке ставлення до працівників педагогічної сфери є не чим іншим, як прямим тиском та відкритою неповагою до них. Такі дії, що найменше є протизаконними.

Вчитель також розповіла, що окремі педагоги категорично відмовилися брати участь в цьому та зразу ж відмовилися підписати зазначений лист. Проте, за словами іншого джерела від цього ж навчального закладу, технічний персонал, все ж таки, змусили поставити свої підписи за «відставку» депутатів.

Джерело новини

Updated: 15.03.2016 — 09:32
amc.kr.ua © 2016-2018