Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Секретаря Олександрійської міськради визнали винною у порушенні Закону «Про доступ до публічної інформації»

Секретаря Олександрійської міської ради Олену Богоявленську визнали винною у порушенні Закону України «Про доступ до публічної інформації» за ч. 2 ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відповідну ухвалу Олександрійського міськрайонного суду було оголошено сьогодні, 10 січня, передає журналіст «Олександрійських новин».

Вже другого посадовця Олександрійської міськради визнали винним в адміністративних правопорушеннях протягом останніх трьох тижнів. Як і у випадку керуючого справами виконавчого комітету Володимира Чеботарьова, відмову Олени Богоявленської надати місцевим активістам необхідну інформацію суд визнав неправомірною.

Як зазначила в ухвалі голова суду Світлана Крімченко, секретарем міськради не було перевірено інформацію про підстави для відмови в наданні відповіді на запити активістів.

Однак, трьохмісячний термін адміністративного стягнення вже сплив, тож Олена Богоявленська уникне сплати передбаченого штрафу.

Зазначимо, під час розгляду справи секретар Олександрійської міської ради підтвердила, що перебувала за межами міста і не могла взяти участь у попередньому судовому засіданні.

Як повідомлялося раніше, Олександрійський міськрайонний суд визнав винним в адміністративних правопорушеннях керуючого справами виконавчого комітету Олександрійської міськради Володимира Чеботарьова.

Фото Типичнаи Александрии.

 

Updated: 14.01.2018 — 23:08
amc.kr.ua © 2016-2018