Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

ПРОКУРАТУРА ОСКАРЖИЛА В СУДІ ЗАКУПІВЛІ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЧЕРЕЗ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ

Прокуратура оскаржила в суді закупівлі олександрійського управління освіти через порушення закону

Прокуратура Кіровоградської області подала чотири судові позови, у яких фігурує управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, пишуть Олександрійські новини.

Правоохоронці вимагають розірвати договори закупівель продуктів харчування, які відбулися з порушеннями законодавства. Загальна сума позовів становить 600 тисяч гривень.

Про це 11 липня повідомив прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко на прес-конференції щодо діяльності свого відомства. Запис трансляції опублікувало видання FotoInform.

Починаючи з квітня 2018 року, сім разів не відбулися підготовчі засідання у цих господарських справах. За словами прокурора області, саме дії управління освіти не дають розглянути справи по суті, хоча прокуратура діє в інтересах Олександрійської міської ради.

«Причина проста — супротив посадовців управління освіти Олександрійської міської ради, яка вважає, що досудове розслідування цих фактів — там ще є й кримінальні провадження — та заявлені прокурором позови — необґрунтовані. Ними не подаються необхідні документи, які просить суд, і просять суд постійно закрити справу. Самі відмовляються від позову прокурора в їхніх інтересах, хоча у разі задоволення кошти повернулися б саме у міський бюджет», — відзначив Анатолій Коваленко.

Журналісти газети «Міський кур’єр» провели власне розслідування діяльності міського управління освіти. Як з’ясувалося, чиновники задіяні не лише в судах щодо закупівель, але й судяться з місцевими журналістами. Водночас, у журналістів виникли питання й до декларацій співробітників управління.

Очільниця управління освіти Вікторія Чернецька прокоментувала ситуацію журналістам «Міського кур’єра». За її словами, причиною проблем із закупівлями є «недосконалість» системи публічних закупівель «Прозорро», через яку проводилися тендери.

Updated: 16.07.2018 — 13:14
amc.kr.ua © 2016-2018