Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Поліція “відкриє справу” з приводу зірваного засідання виборчої комісії в Олександрії

Голова Олександрійської міської виборчої комісії Олександр Івань звернувся до правоохоронних органів з заявою щодо вчинення кримінального правопорушення під час проведення засідання територіальної виборчої комісії 23 березня 2017 року. Про це повідомляє “Моя Александрия”.

Нагадаємо, роботу членів ТВК, заплановану з метою перевірки підписних листів щодо відкликання двох місцевих депутатів від партії УКРОП за народною ініціативою було “зірвано”. Так ще до початку проведення засідання у приміщення почали заходити сторонні особи, серед яких були також і посадовці міськради: міський голова Степан Цапюк, перший заступник Людмила Давиденко, секретар міської ради Олена Богоявленська та інші активісти цього “заходу”, котрі почали вести активну дискусію та психологічно тиснути на членів комісії, ображаючи та висловлюючи погрози на їх адресу. Так, і не розпочавши роботи, голова виборчої комісії змушений був викликати працівників поліції та, власне, закрити засідання.

Наразі відомо, що заяву О.Іваня 28 березня було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проте не за всіма, вказаними у заяві, статтями Кримінального кодексу України, а лише за ч. 4 ст. 157 (втручання службової особи з використанням службового становища у здійснення виборчою комісією чи комісією з референдуму їх повноважень, установлених законом, вчинене шляхом незаконної вимоги чи вказівки з метою вплинути на рішення виборчої комісії чи комісії з референдуму).

Updated: 10.04.2017 — 15:54
amc.kr.ua © 2016-2018