Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

По вулиці Кременчуцькій виявили захоронення з боєприпасами часів Другої світової війни

В Олександрії в понеділок, 19 вересня, на території приватного домоволодіння по вулиці Кременчуцькій, 340, що на околиці міста на території мікрорайону “8-ма школа”, місцеві мешканці при спробі санкціонованого перепоховання останків загиблого учасника Другої світової війни наткнулись, окрім кісток та особистих речей солдата, на бойову гранату та біля десятка патронів до вогнепальної зброї. Про це повідомляютьОлександрійські новини.

Після такої знахідки чоловіки були змушені припинити розкопки та викликати на місце події рятувальників та правоохоронців.

Місце захоронення оточили огороджувальною стрічкою та встановили черговий пост з працівників поліції. Як повідомили журналістам, бойову гранату “Ф-1”, знайдену на глибині близько 70 см, з місця розкопок сьогодні, 20 вересня, має забрати та нейтралізувати бригада вибухотехніків У ДСНС в області. Наразі ж з могили вилучили череп, особисті речі, документи та з десяток бойових патронів для здійснення експертиз.

Як зазначають місцеві краєзнавці, в даному місці на території сьогоднішнього мікрорайону “8-ма школа” у листопаді-грудні 1943 року велись масштабні бої за визволення Олександрії із залученням танкових підрозділів, тому подібні захоронення будуть виявлятись і надалі.

kosty

Updated: 03.10.2016 — 17:37
amc.kr.ua © 2016-2018