Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Освітлювати та озеленяти Олександрію довірили місцевим комунальним підприємствам

За результатами двох тендерів озеленяти Олександрію та слідкувати за системою вуличного освітлення будуть два місцевих комунальних підприємства, що підпорядковуються міськраді.

Про це повідомляють «Олександрійські новини» із посиланням на дані системи публічних закупівель «Prozorro».

Аукціон на послуги з «утримання мереж зовнішнього освітлення та світлофорів міста Олександрії» відбувся 12 січня. Його учасниками стали олександрійське КП «Світлоцентр» та ПП «Євробуденерго» з Полтавської області. Останнє було готове надавати необхідні послуги за номінальну вартість — 1 750 000 гривень, а олександрійське підприємство запросило на 219 гривень менше і виграло тендер. Саме стільки і вдасться зекономити міському бюджету.

Подібна ситуація склалася і під час аукціону з визначення постачальника послуг з «утримання зелених насаджень, парку культури міста Олександрії». Міська влада була готова витратити на це 3 850 000 гривень. КП «Знам’янський комбінат комунальних послуг», що підпорядковується міськраді Знам’янки, було готове виконати роботи за 3 847 474 грн, але олександрійське КП «Благоустрій» запропонувало меншу суму — 3 843 038 грн — і перемогло. Завдяки цьому міський бюджет зекономить 6962 гривні.

Скоріш за все й третій аукціон — з поховання самотніх жителів Олександрії та обслуговування кладовищ — виграє місцеве комунальне підприємство «Ритуал». Воно запропонувало нижчу ціну за свої послуги і зараз очікує рішення тендерного комітету.

У результаті, проведені тендери не принесли жодних несподіванок. Згаданими послугами олександрійців і надалі забезпечуватимуть місцеві підприємства, що належать міській раді.

Фото Типичнаи Александрии.

 

Updated: 21.01.2018 — 11:39
amc.kr.ua © 2016-2018