Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Олександрійська мерія запланувала подорожей по Європі на 1 мільйон 100 тисяч гривень

На міжнародні відрядження чиновників Олександрійської міської ради виконком погодив витратити 1,1 мільйон гривень, відповідний кошторис закладено у тексті рішення, ухваленого виконавчим комітетом щодо програми розвитку міжнародного співробітництва на 2019 рік, передає Олександрія Online.

Програму ініціювала міська рада. Серед напрямків вивчення досвіду — «розумне поводження з твердими побутовими відходами», на що планують витратити у якості делегації у складі мера, начальника управління житлово-комунального господарства і депутатів міськради 30 тисяч гривень. На вивчення передового досвіду для створення «індустріального парку» на думку мерії необхідний візит у польський Люблін за 30 тисяч гривень. По освітній галузі заплановано поїздки до ізраїльського міста Рамат-Ган за 45 тисяч та у Ярочин в Польщі за 45 тисяч, повідомляють «Олександрійські новини».

По лінії культури заплановано відвідини для участі у фестивалях у Болгарії та Польщі за 70 тисяч гривень.

Візит заплановано у швейцарську Женеву за 50 тисяч гривень для участі у конференції з питань державно-приватного партнерства та сталого розвитку міст». Така ж сума визначена для подорожі у австрійський Відень для «співпраці у сфері розбудови «розумних міст».

Окремо закладено кошти на «участь делегацій Олександрійської міської ради у міжнародних заходах та для обміну досвідом». На це планують витратити 220 тисяч гривень.

На прийом іноземних гостей — 150 тисяч по двом напрямкам.

Серед запланованих напрямків, що мають бути профінансовані з бюджету — налагодження зв’язків із закордонними українцями, відвідування заходів, участь у міжнародних форумах, забезпечення сувенірами.

Updated: 25.01.2019 — 12:03
amc.kr.ua © 2016-2018