Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Офіційна заява фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ»

Тривалий час в стінах міської ради чути розмови про те, що більшість депутатів VII скликання, намагаються зняти «авторитетний» виконавчий комітет, який працював, працює і хоче працювати на користь Олександрії. Одночасно мешканцям міста, з боку міської влади, нав’язується думка про бажання депутатів ввести на посади виконавчого комітету та посади заступників міського голови, людей, які не зможуть ефективно працювати на користь громади.

Фракція «Об’єднання «САМОПОМІЧ» в міській раді викладає свою офіційну позицію щодо формування виконкому міської ради VII скликання.

Наголошуємо, що наша фракція не претендуватиме на висування кандидатів до складу виконавчого комітету, якщо ці місця займуть люди з незаплямованою репутацією та реальним баченням розвитку міста.

Коли ми розглянули діяльність виконавчого комітету попереднього скликання, то дійшли висновку, що таких «професіоналів», які планували заходи розвитку міста і втілювали їх у життя, затверджувати у новому виконкомі неприпустимо. Надаємо аналіз деяких напрямків їхньої діяльності.
У роботі виконкому попереднього скликання відсутня прозорість, що стосується питань використання коштів міського бюджету.
Підтвердженням тому є той факт, що на Інтернет-сторінці міської ради у розділі «Державні закупівлі» ми змогли знайти лише звіт про результати закупівель у 2015 році, здійснених управлінням ЖКГ, проте відсутні звіти по управлінням охорони здоров’я та освіти, КП «Благоустрій», КП «Світлоцентр».
Вивчення одного наявного звіту управління ЖКГ про держзакупівлі викликає, щонайменше, здивування в частині раціонального використання коштів. В звіті вказано:
— облаштування новорічної ялинки (робота виконана КП «Благоустрій» та КП «Світлоцентр») — 87,7 тис. грн;
— поточний ремонт лавочок у кількості 32 шт. – 95,5 тис грн;
— вивезення безгосподарського сміття у кількості 2 437 м.куб (роботи оформлені 7 актами виконаних робіт) – 73,1 тис. грн. (тобто кожна купа сміття була приблизно 350 м.куб., для порівняння об’єм вантажного залізничного вагона складає 120 м.куб.)!!!

Стосовно виконання планів діючим на сьогоднішній день виконавчим комітетом, зупинимося на перспективній програмі розвитку міста на 2012-2015 роки. Зауважимо, що дана програма затверджена рішенням міської ради VI-го скликання № 517 від 24.02.2012 року, і була представлена так званими авторитетними депутатами, які навіть не мали своїх поглядів у прийнятті рішень.
Стратегічними напрямками реалізації програми були:
1. Використання потенціалу буровугільних покладів, а саме впровадження новітніх технологій у видобуток та переробку запасів бурого вугілля родовищ Олександрійського регіону;
2. Розробка інвестиційної програми та відновлення роботи потужностей Олександрійського рудоремонтного заводу.
3. Будівництво овочесховища з впровадженням сучасних технологій по зберіганню овочевих культур.
4. Створення комунального підприємства по забезпеченню пасажирських перевезень у місті.
5. Будівництво сучасного логістичного складу з урахуванням вигідного географічного розташування.

Для реалізації стратегічних планів програми було передбачено виконання ряду заходів по різним напрямкам діяльності міста, враховуючи освіту, культуру, охорону здоров’я, ЖКГ тощо. Але як виконання стратегічних напрямків в цілому, так і окремих заходів програми не було виконано.

Так, у 2013 році було заплановано реконструкцію будівлі колишньої станції юних натуралістів по вул. Франка, 134 під стаціонарний оздоровчий табір. За дивними обставинами під пильним наглядом осіб, на яких відповідним рішенням ради було покладено контроль за виконанням, дана споруда була не лише не реконструйована, а доведена до зруйнованого стану, після чого продана разом з земельною ділянкою. Протягом 2012-2015 року мало було бути побудоване звалище твердих побутових і нетоксичних відходів; ліквідоване звалище що межує з вул. Польовою; відновлений гідрологічний режим та санітарний стан річок Березівка та Інгулець; мав би бути розроблений та затверджений генеральний план міста. Все перелічене мало бути, але цього не має. Зате маємо знищену мережу комунальних аптек, намагання приватизувати Центральний ринок, продаж автостоянок за безцінь.

Виникає питання, хто з недолугих нових депутатів (як прозвучало з трибуни міськради) заважав втілювати в життя заплановані заходи і хто з «долугих» депутатів минулого скликання запитав у відповідальних осіб, чому не виконуються заплановані заходи.

Тому фракція «Об’єднання «САМОПОМІЧ» каже «НІ» сьогоднішньому виконавчому комітетові. Ми «ЗА» професійних, ініціативних, чесних та відкритих до діалогу людей, незалежно від їх партійної приналежності.

Джерело новини

Updated: 05.03.2016 — 12:22
amc.kr.ua © 2016-2018