Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Не плати! Голова села, яке вже 3 роки не платить ні копійки за газ, поділився досвідом (ВІДЕО)

Якщо я раптом не доїду у вівторок до ефіру. Я хочу, щоб всі знали як міністерство енергетики та вугільної промисловості україни несподівано підтвердило правову позицію максима голосного.

Перед ефіром формую всі деталі які можуть бути корисними під час спілкування та обміном досвідом на телеканалі zik.

Це найбільш повний сюжет по газовому питанню, я дуже вдячний тим, хто не вирізав з моєї промови згадку про причетність співробітників сбу до зухвалого нападу.

У тих, хто насмілився жити за конституцією україни , та переймати мій досвід можна виграти лише по «бєспределу» , тому як маємо наступні складові потенційної перемоги :

1. Відсутність договору, та будь якої підписаної додаткової угоди між єлизаветівської сільрадою та газопостачальною компанією «кіпрського походження».
(я свідомо не укладав договору з цією компанією і принципово нічого не підписував, тому як маю право на вільний вибір газопостачальника!!! )

2. Відсутність у «кіпріотів» правових підстав для газопостачання. (уважно читайте ліцензійні умови між нак нафтогазом та будь яким газопостачальником. Будь якому ліцензованому газопостачальнику категорично заборонено постачати природний газ без належним чином укладеного договору)

3. Відсутність показників лічильників (якщо ви справді постачали газ, а не газову суміш, або повітря, то де ваші показники?)

4. Відсутність збитків карл!!!! Тому як за період 2015 — 2017 років по лінії податкової офіційно відсутня будь яка заборгованість, що прямо вказує на відсутність збитків. .

5. Відсутність влансих газових родовищ або свердловин, та відсутність власних газосховищ, або доказів їх використання за відповідним контрактом (навіщо такі складнощі коли продаєш довірливим українцям повітря по захмарним тарифам)

6. Проведена » фейкова експертиза» яка подавалася як доказ в суді першої інстанції має
сприйматися критично, тому як в суді другої інстанції остаточно встановлено, що експерт на місце не виїжджав, лічильників в очі не бачив так само як і їх показників єдиний папір який «кіпріоти» видають за доказ, це не підписаний акт. Непідписаний акт карл!!! Для найтупіших прихильників діяльності компанії «кіпрського» походження поясню — непідписаний акт є невідємною частиною непідписаного договору!!!! Оскільки договір мною принципово не підписувався, так само як і будь які акти до цього договору, — такий акт не може бути доказом по своїй суті

7. Так чий газ споживала єлизаветівка??? Нехай це встановить суд :), тому як єлизаветівка діяла виключно відповідно до конституції україни, бюджетного кодексу україни, та згідно постанови кму №1729 від 27.12.2001 яка втратила чинність 16 липня 2016 року (невдовзі після скандалу)звертаю увагу що прибори обліку спожитого газу не пошкоджені, пломби не зірвані, самовільної врізки не було — то про яку компенсацію вартості безпідставно набутого майна може йти мова????

P.s жодних конкретних дій від гаранта конституції україни, представників уряду, депутатів вр, та «псевдоправоохоронців всих рівнів» яких ми утримуємо на свої податки!!! На протязі 3!!! Сцуко 3 років жодного офіційного коментаря!!! Вони «в кращих традиціях радянського союзу» роблять вигляд, що не помічають проблеми, захмарних тарифів та унікального прицедента який пішов виключно на користь простим людям ті хто має захищати безпеку українського народу сидять тихо тихо, тому як найголовніше в рамках будь якого кримінального провадження не вийти на самого себе

Ну і на останок, коли я , як сільський голова написав офіційного листа гаранту конституції
україни і попросив пояснити мені дурню — яким чином гарант конституції гарантує та забезпечує виконання 13 ст. Конституції в моєму випадку, то мені надіслали відповідь, що гарант конституції не зобов*язаний відповідати. Або пояснювати сільському голові як і в який спосіб він гарантує і забезпечує конституцію україни!!!
(такий папір я отримав за підписом пана ковальчука, людини з команди кличка) отаке таке «жити по новому» ми отримали після революції гідності? (я впевненний, що найбільшу небезпеку для мене становлять «заплямовані в цій схемі співробітники сбу які сьогодні перебувають на значних посадах», так у них багато можливостей.

Але воно того варте, бо конституція це перемога ) якщо вони не хочуть відповідати сільському голові, так може вони вимушені будуть відповісти народу україни на майдані, коли дужче притисне мороз??? Ми маємо всі шанси перетворити революцію гідності на революцію бідності яку спровокують захмарні тарифи та низький рівень життя у переважної більшості населення. (спільна біда завжди об*єднувала українців краще ніж будь які політичні гасла)

Updated: 24.05.2018 — 23:25
amc.kr.ua © 2016-2018