Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Літак з нелегалами, який прибув з України, затримали неподалік прикордонного міста Ніредьгаза (ФОТО)

Літак з нелегалами, який прибув з України, затримали неподалік прикордонного міста Ніредьгаза (ФОТО, ВІДЕО)Як інформує поліція Угорщини, ввечері понеділка 15 січня позаштатний поліцейський повідомив своїх колег про те, що побачив літак, який пролетів дуже низько над його житлом приблизно о 19:00.

Співробітники угорської поліції вирушили на ймовірне місце приземлення літака. І виявили його на фермі у с. Калошшем’єн (неподалік від м. Ніредьгаза).

Невдовзі за допомоги службових собак та термо-камер вдалося виявити 3-х громадян Афганістану та 8-х громадян В’єтнаму. Їм інкримінували незаконний в’їзд на територію Угорщини повітряним шляхом. Іноземні громадяни були затримані поліцією.

Також кримінальне управління штаб-квартири поліції округу Сабольч-Сатмар-Берег розпочали справу щодо контрабанди людей. Ймовірно літак прилетів з території Закарпаття, яке межує з відповідним угорським округом. Про те кому він належить та про пілота не повідомляється.

Дещо згодом у Державній прикордонній службі України підтвердили інцидент з літаком, повідомивши, що належить він мешканцю Авдіївки.

Згодом, з’явилося повідомлення про те, що Літак Ан-2, який незаконно порушив повітряний кордон Угорщини, аби доправити нелегальних мігрантів з України, нині розбирають для транспортування у аеропорт м. Ніредьгаза.

Updated: 20.01.2018 — 00:31
amc.kr.ua © 2016-2018