Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Іспанські канікули олександрійського політика

Іспанія – країна гарячого фламенко та кориди… Мабуть кожен олександрієць мріє зараз не сидіти в душному місті – а лежати десь на пляжах Коста-Брава. І поки для когось це мрія – певні городяни, все ж таки,  можуть собі дозволити такий екзотичний відпочинок. Основним критерієм при цьому повинна бути «правильна» життєва позиція та віра в те, що мрії збуваються.

В той час, коли з екранів телевізорів українці постійно чують як політики розповідають про свої скромні статки, а при цьому мають автопарки з дорогими авто, одягнені в одяг від модних світових кутюр’є та носять годинники відомих брендів, політичні персони нашого міста також намагаються не відставати від своїх «старших» колег.

Так нещодавно в соцмережі фейсбук з’явилися цікаві світлини з відпочинку секретаря Олександрійської міської ради Олени Богоявленської, який, судячи з усього, вона зі своєю сім’єю вирішила провести саме в Іспанії.

13735276_1764990460439975_513766025_n

Не пройшло й року на новій посаді, як пані Богоявленська змогла дозволити собі забути про проблеми міста і вирушити до іноземної країни, куди лише авіаквиток, за найскромнішими підрахунками, коштує приблизно 6 – 8 тис. грн. Скільки ж буде коштувати тур на всю сім’ю разом з готелем, екскурсіями та шопінгом – страшно й уявити. Навіть із заробітною платою, яку наразі отримує секретар міськради, треба досить довго збирати гроші на такий відпочинок. А судячи з декларації за 2015 рік, сума доходу членів сім’ї Олени Миколаївни, навряд чи є достатньою для такого відпочинку. Хоча, звісно, якщо це не подарунок від добродія.

І поки «від сесії до сесії» мер разом з секретарем та заступниками жаліються депутатам та олександрійцям, що місто не має коштів на вирішення гострих проблем, таких як фінансування профтехучилищ, пільговий проїзд для пенсіонерів – самі ж посадовці не шкодують грошей на свої особисті потреби, адже вони собі можуть це дозволити.

Досить дивно й те, що і міський голова і секретар міськради після проведення останньої сесії, до речі, саме на цій сесії був розподілений бюджет на кілька мільйонів гривень, вирішили одночасно взяти відпустки і майже на тиждень залишити місто без керівництва.

Updated: 24.07.2016 — 23:02
amc.kr.ua © 2016-2018