Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

«Битва Красок» 18.06.2016. ФОТО+ВІДЕО

ГО «Олександрійська Молода Сила» після міжнародного фестивалю «Овація» знову показала себе як найкреативніший організатор розважальних заходів в місті Олександрія.

18 червня 2016 року, на площі Попова пройшов перший в історії Олександрії фестиваль фарб з гучною назвою «Битва Красок». На фестивалі, перед початком самого кольорового дійства присутні мали змогу побачити виступ танцювального колективу «Dance Flight», танцювального колективу Олександрійського Училища Культури, а також реп виконавців та трейсерів.

На фестивалі панувала дуже приємна атмосфера, тож учасники не тільки змогли повеселитися, а й відпочити від буденних проблем. Вашій увазі фото-відеозвіт з проведеного фестивалю фарб.

В свою чергу, ГО «Олександрійська Молода Сила» висловлює подяку усім, хто підтримав ідею створення цього заходу а також долучився до нього. Окреме дякую Організація хоче сказати всім небайдужим громадянам, котрі зафіксували цю справді грандіозну в житті міста подію на фото та відео.

Організатори планують зробити подібні фестивалі щорічними, тож маємо надію побачити вас на «Битве Красок» через рік. Залишайтеся на хвилі ОМС!

 

Updated: 10.06.2017 — 00:20
amc.kr.ua © 2016-2018