Александрийская Молодая Сила

Общественная организация

Депутат від «Народного фронту», член комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Андрій Левус стверджує, що на важливі посади в енергетиці призначаються ставленики російських олігархів.

image

Про це він написав у своєму блозі на Цензор.НЕТ.
За словами Левуса, одним із таких ставлеників є Валерій Тарасюк, якого Президент Петро Порошенко призначив членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
«Тарасюк Валерій Володимирович відомий тим, що в 2006 році він особисто приймав активну участь у рейдерському злочинному захопленні приміщення Готельного комплексу «Русь» (м.Київ), яке було вчинено організованою злочинною групою «Лужниківська» (Російська Федерація). Лідером цієї групи є Олександр Бабаков, депутат Госдуми РФ, який голосував за анексію Криму. Бабаков є співвласником 10 обленерго в Україні, його інтереси тут представляє компанія «VS energy», де віце-президентом довший час працював Валерій Тарасюк», — повідомив він.
Мерчендайзери Петра Порошенка
За словами нардепа, факт участі Тарасюка у рейдерському захоплені «Русі» є беззаперечним, не викликає жодних сумнівів і повністю підтверджується відеозаписом, який був відзнятий під час фізичного штурму готелю.

Updated: 08.04.2016 — 20:55
amc.kr.ua © 2016-2018